Weekendowy kurs OWD

Zerwij z nudą!

Nadchodzące lato zaczyna rozpieszczać nas pierwszymi, ciepłymi dniami pełnymi słońca. Może czas zaplanować wakacje w jakimś nowym, pięknym miejscu(Egipt? Grecja, Chorwacja, może Karaiby?) i podjąć decyzję o zobaczeniu Świata również po drugiej stronie lustra wody? Mamy dla Ciebie propozycje spędzenia jednego z nadchodzących weekendów, w trakcie trzydniowego kursu Open Water Diver możesz zostać certyfikowanym nurkiem i zacząć pisać zupełnie nowy rozdział pod znakiem unikalnej przyjemności. Jesteśmy działająca od wielu lat szkołą nurkowania i żeglowania i mamy dla Ciebie bilet w strefę zupełnie nowych doznań!

Ale… jak?

Proponujemy Ci uczestnictwo w weekendowym kursie PADI OWD – pierwszym kroku w stronę nurkowej przygody, kroku, który z naszą pomocą postawisz w jeden weekend! Program kursu to trzydniowy cykl zajęć: basenowych, teoretycznych oraz nurkowań na wodach otwartych – wszystko po to, abyś  już w niedzielę wieczorem mógł nazwać się nurkiem.

PADI OWD:

Pierwszym krokiem na drodze edukacji nurkowej jest zrobienie kursu podstawowego PADI Open Water Diver. Certyfikat, który otrzymujesz po ukończeniu tego kursu jest najbardziej rozpoznawaną i uznawaną licencją nurkową na całym świecie.
Ten kurs wprowadzi Cię w podstawy teorii nurkowania, przybliży zasady funkcjonowania sprzętu nurkowego i pozwoli przeżyć pierwsze, niezapomniane przygody pod wodą.
Naukę nurkowania rozpoczniesz w basenie, gdzie pod czujnym okiem instruktora weźmiesz pierwszy oddech pod wodą. Podczas zajęć nauczysz się obsługi sprzętu nurkowego oraz wykonasz serię ćwiczeń pod wodą, aby wyrobić poczucie pewności i swobody podczas nurkowania.
Dzięki przystępnej formie, pokazom multimedialnym i ciekawie napisanej książce okaże się, że nauka nurkowania jest czystą przyjemnością.

Zaczynamy!

W miłej atmosferze wypełniamy dokumenty, oglądamy filmy szkoleniowe, by już za chwilę nabrać pierwszy oddech pod wodą! Po zajęciach basenowych jemy kolację i kontynuujemy edukację teoretyczną.
Czwartkowe zajęcia pod wodą(rano i popołudniu), przeplatamy quizami i wykładami – kończymy zwykle późnym wieczorem. W sobotę robimy ostatnie szlify umiejętności na zajęciach basenowych i wypływamy na głębsze wody: dwa dni nurkowań otwartych spędzimy na Koparkach w Jaworznie lub w kamieniołomie na Zakrzówku w Krakowie. Oba te miejsca są niezwykle cenione przez nurków z całej Polski i Europy, oprócz doskonałych warunków szkoleniowych znajdują się w malowniczych miejscach, pozwalających docenić piękno natury.

Cena kursu: 1950 zł
Kurs indywidualny: 2750 zł
Kurs normalnie odbywa się grupach 4-6 osobowych w z góry ustalonych terminach po zebraniu grupy
Kurs indywidualny jest prowadzony w 1-2 osobowych grupach w dopasowanych do Ciebie terminach.
Cena kursu zawiera:
  • Materiały szkoleniowe PADI
  • Wypożyczenie sprzętu nurkowego
  • Szkolenie praktyczne i teoretyczne
  • 5 zajęć basenowych
  • 4 nurkowania na wodach otwartych do 18 m głębokości
  • Egzamin
  • Certyfikację PADI
Cena kursu nie zawiera:
  • Sprzętu ABC: maska, rurka, płetwy
  • Transportu do miejsca zajęć
  • Zakwaterowania i wyżywienia

To nie wszystko!

Całość naszego weekendowego kursu odbywa się w samym sercu Jury Krakowsko-częstochowskiej. Przepiękne lasy, malownicze skałki, mnogość zwierząt  – to widoki, które będą Ci towarzyszyć codziennie podczas tutejszego pobytu.

Nasz kurs to nie tylko siedzenie nad książkami –  nie ma problemu, żeby zorganizować ognisko w przepięknym, otaczającym plenerze – nic tak nie smakuje jak garnek żuru z pływającym w nim kiełbaskami, po całym dniu intensywnej(ale jak przyjemnej!) pracy.