Witaj na Anemo!

 

Chcesz przeżyć coś nowego?..coś co nie da się porównać do niczego, czego doświadczyłeś w swoim życiu..? Przyglądałeś się kiedyś drapieżnym ptakom zawieszonym na horyzoncie, majestatycznie kołującym nad bezmiarem przestrzeni, nad polami, lasami, zwierciadłem jezior i stawów..?

Marzyłeś o stanie, gdy siły grawitacji nie mają nad Tobą władzy?.. Kiedy niczym ważka przemieszczasz się od kwiatka do kwiatka, wścibskim wzrokiem wykradając tajemnice ich mieszkańców..?.. cicho i bezszelestnie…

Wyobrażałeś sobie kiedyś, chwile w której cokolwiek zrobisz będzie absolutnie bezkarne-bo nie zostawisz za sobą żadnego śladu, odcisku stopy, nic…? Przestańmy śnić!Już nie musimy! Środowisko najbliższe człowiekowi, bo tam każdy z nas zaczyna życie-woda. Wisząc nad podwodnymi lasami, rajskimi ogrodami mieniącymi się milionami kolorów, gdy władza Pani Grawitacji została na brzegu, machając od niechcenia płetwami zaglądamy do okien mieszkańców rafy przez firany gorgoni, a śladów naszej drogi próżno szukać w odmęcie morza…

Kursy PADI zafundują Ci bilet w sferę doznań, których nie da się opisać..! Kursy DSAT, pozwolą Ci dotknąć dna i wszystko pamiętać..!

Nazywam się Robert Skibiński mam zaszczyt być instruktorem największych na Świecie federacji szkolących nurków i szkolących elitę głębin- nurków technicznych. Moja szkoła reprezentuje największego sponsora czystej przyjemności..!

Zacznij nurkować już dziś, pozwól pieścić się opiekuńczym falom już teraz..!